Home Aktuale Egzona Salihu aktorja nga Presheva do të jetë pjesë e serialit...

Egzona Salihu aktorja nga Presheva do të jetë pjesë e serialit “O Sa Mirë” (Foto)

225
0
SHARE

Telegrafi shkruan se episodi më i ri i serialit shqiptar ‘O Sa Mirë’do të transmetohet më 30 tetor (e diel) në ora 20:00 në televizionin e KTV-së.

Ende nuk kanë vendosur se cili karakter i shqiptarëve të Maqedonisë do të shfaqet në serial, megjithëse janë në opsion i Kumanovës, Tetovës dhe Gostivarit.

Gjithashtu bëhet e ditur se trupës së aktorëve i janë bashkuar edhe këta tre aktorë Edon Bërveniku, Rifat Smani dhe Egzona Salihu që është aktore nga Presheva.

egzona-salihu-aktore-o-sa-mire-presheve-1