Home MAGAZINA Edona Llaloshi: Kam lindur dhe jam rritur në Prishtinë

Edona Llaloshi: Kam lindur dhe jam rritur në Prishtinë

325
0
SHARE

Këngëtarja shqiptare, Edona Llaloshi, nuk ka mundur që të qëndrojë e heshtur.

Në një emison në një radio këngëtarja ka dëgjuar se është thënë se ajo është lindur në Obiliq.

Megjithatë, ka pasuar reagimi i këngëtares që nuk ka hezituar të sqarojë.

Sipas saj nuk çon fare peshë vendi ku është lindur, por ajo tregoi se është lindur e rritur në Prishtinë.

“Për të gjithë ata që nuk e dinë, unë kam lindur dhe jam rritur në Prishtinë”, ka shkruar Edona në një postim në Instastory.

Postimi i plotë i Edonës: