Home Aktuale Edhe sot vazhdojnë të shtënat në Kumanovë

Edhe sot vazhdojnë të shtënat në Kumanovë

94
0
SHARE

Edhe gjatë ditës së sotme janë dëgjuar të shtëna në qytetin e Kumanovës ku gjatë ditës së djeshme u zhvilluan përleshje mes forcave policore dhe një grupi të armatosur.