Home MAGAZINA E mrekullueshmja Erza i këndon vendit

E mrekullueshmja Erza i këndon vendit

172
0
SHARE

E famshmja Erza Muqolli ishte mysafire e Besim Dinës në emisionin “Oxygen” dhe aty ka kënduar disa këngë.

Edhe pse nëntëvjeçare, ajo ka treguar anën e saj patriotike duke i kënduar vendit nga e ka origjinën. Performancën e saj mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

[youtube url=”    https://www.youtube.com/watch?v=3Z70ppULPC0      ” width=”560″ height=”315″]

Kujtojmë që Erza ishte kandidatja më e re e edicionit të sivjetmë të spektaklit “Franca ka një talent mahnitës” (“La France a un incroyable talent”) dhe i bëri të gjithë për vete.Ajo doli e treta në këtë garë, ndërsa në finale këndoi këngën “La vie en rose”.

[youtube url=”      https://www.youtube.com/watch?v=bAyoW7FTTiM      ” width=”560″ height=”315″]