Home LAJME “Dy dashuritë” e Sinan Hoxhës (Foto)

“Dy dashuritë” e Sinan Hoxhës (Foto)

323
0
SHARE

Pasi konfirmoi lidhjen e tij të re, Sinan Hoxha ka bërë edhe një hap tjetër, duke e njoftuar të dashurën e tij me familjen.

Këngëtari ka postuar në rrjetet sociale një fotografi ku shfaqet krahas “dy të dashurave” të tij, nënës dhe të fejuarës.

Në fillim ishte Sinani ai i cili kishte udhëtuar për të takuar familjen e Andrrës, që tashmë është e fejuara e tij.

Dhe dje ka ndodhur edhe “takimi i kthimit”, kur ai e ka prezantuar vajzën me të ëmën e tij, e cila shfaqet në këtë foto në mes të çiftit.

10985575_924151264295572_1151003857603813646_n