Home Aktuale Dridhje toke në Prishtinë dhe Shkup

Dridhje toke në Prishtinë dhe Shkup

113
0
SHARE

Para pak çastesh raportohet se janë ndier dridhje tokë në Prishtinë.

Për të njëjtin informacion raportohet edhe nga Shkupi. Ende nuk ka konfirmime zyrtare në lidhje me këtë.

Por disa qytetarë nga Shkupi, e kanë konfirmuar këtë informacion për LuginaPress.