Home Aktuale Dr.Bekim Arifi: Do të jemi akoma pranë pacientëve deri sa të përfundoj...

Dr.Bekim Arifi: Do të jemi akoma pranë pacientëve deri sa të përfundoj pandemia

253
0
SHARE

Dr.Bekim Arifi në një postim në rrjetin e tij social në facebook,  për  vitin 2020 ka thënë se ta mbajnë  në  mend për shume vite si vite, si vit i Pandemisë  së Kovidit -19.Edhe përkundër tërë kësaj lodhje ai ka shkruar se do të jemi   akoma   pranë pacientëve  deri sa të përfundoj pandemia.

Më poshtë postimi i tij i plotë:

Vitin 2020 do ta mbajne ne mend per shume vite si vite i Pandemise se Kovidit -19 ,qe ne fillim me shpalljen e gjendjes sa jashtezakonshme githçka paralizoi.Perjetuam shume situate te rend pandemike qe boten dhe neve ne Komunen e Bujanocit. na bllokoi po ne mjeket besoje se i ndihmuam pacientat qe kishin nevoje per mjekim dhe keshilla mjeksore.

Do te jemi akoma prane juve deri sa te perfundoje pandemia,te jeni te durueshem ,permbajuni keshillave mjkesore.

Me sinqeritet

Bekim Arifi