Home SPORT Dortmund insiston për El Shaarawy

Dortmund insiston për El Shaarawy

239
0
SHARE

Një presion i ngadaltë por i vazhdueshëm. El Shaarawy dhe Borussia Dortmund vlerësohen por pa arritur të bashkohen. Në 2012, Klopp provoi të merrte Faraonin në Gjermani, por në atë kohë as Milani dhe as lojtari nuk i pranuan ofertat e verdhezinjve. Sipas mediave gjermane, Dortmundi mund të rikthehet sërish në gjurmët e numrit 92 kuqezi dhe probabiliteti për ta parë 21-vjeçarin në “Signal Iduna Park” është më i madh në krahasim me 2 vjet më parë.

LEAVE A REPLY