Home MAGAZINA Dj Fati nga Lugina Vjen me Video klip

Dj Fati nga Lugina Vjen me Video klip

62
0
SHARE

Dj Fati nga lugina presheves nga Bujanoci. Vjen me Video klip të stilit ‘balad rnb’ kënga titullohet ‘ Sa shum t’kam dasht’.

Dj fati, përndryshe ka filluar të njihet ne vendin tonë prej kur ishte 16 ai thekson qe ka gjet veten tek muzika.

Ai gati qe 7 vite ka filluar të merret me muzikën dhe të këndojë por tani ai vendosi të shfaqet edhe në ekrane televizive permes klipit të ri  ‘ Sa shum t’kam dasht’..

Ai permes portalit ‘luginapress’ pershendet të gjithë ata që kan ndihmuar në këtë projekt të cilët jan : teksti   NItti Bronx  , Beats instrumentali: Tannybeatz.

ju keni mundësi të shikoni video klipin…

Shikim të kendshem!