Home Aktuale Digjet vetura e gazetarit në Shkup

Digjet vetura e gazetarit në Shkup

75
0
SHARE

Mbrëmë i është vënë flaka veturës së gazetarit maqedonas, Branko Triçkovski .

Lajmin për djegjen e saj e bëri të ditur në profilin e tij në Facebook vetë Triçkovski

“Mbrëmë janë shfryer me xhipin e bukur ‘Range Rover” dhe me frikën e gruas time dhe fqinjëve të mi.Mbrëmë si duket nervozën e dorëheqjes vendosën ta zbusin me djegien e veturës”, shkruan ai në Facebook.