Home RISI & KURIOZITETE Digjeni flamurin që nuk e doni!

Digjeni flamurin që nuk e doni!

445
0
SHARE

Flamujt e cilave vendeve të botës njerëzit duan t’i djegin më së shumti?

Po ta bënit këtë në realitet, mund ta rrezikoni burgun. Prandaj, faqja e internetit flagburningworld.com (bota e djegies së famujve) është vendi ku këtë mund ta bëni në mënyrë virtuale, raporton Telegrafi.

Mendoni fillimisht: cili është shteti më i urryer për ju? Krejt çka duhet është një klik dhe flamuri do të “digjet”.

Sa për informata, deri në momentin e postimit të këtij artikulli, flamuri i Kosovës është djegur 85322 herë, ai i Serbisë 82092 herë, ndërsa flamuri shqiptar 100595 herë deri tash.

Me shpejtësinë më të madhe po digjen flamujt e shteteve shqiptare. Kaq!  //luginapress//