Home Aktuale Deputeti Shaip Kamberi uron Memli Krasniqin

Deputeti Shaip Kamberi uron Memli Krasniqin

151
0
SHARE

Deputeti  popiullor njëherit dhe krytar i PVD-së, Shaip  Kamberi, uron Memli Krasniqin  për zgjedhjen e tij kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës.

Postimi i plotë:

Uroj z.Memli Krasniqi për zgjedhjen e tij kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës.

I dëshiroj suksese në udhëheqjen e partisë.

Përgëzime delegatëve për mbarëvajtjen e Konventës.

Sa më të mira partitë politike në Kosovë, aq më shumë mundësi edhe për Luginën e Preshevës.