Home Aktuale Deputeti Amir Ahmeti: Ftesa e Policisë për Gold AG, gjueti shtrigash

Deputeti Amir Ahmeti: Ftesa e Policisë për Gold AG, gjueti shtrigash

224
0
SHARE

Deputeti Amir Ahmeti, dikur deputet i Partisë së Drejtësisë, tash i pavarur, i ka daalë në mbrojtje rap-këngëtarit Gold AG.

Ai madje, ftesën e Policisë për ta intervistuar nën dyshimin për nxitje të urrjetjës, e quan “gjueti shtrigash”.

“Antiteistet, islamofobet dhe shteti ateist ne aksion “ne gjuajtjen e shtrigave”, (ftesa e policise per Gold AG), turp!”, shkruan Ahmeti në facebook.

LEAVE A REPLY