Home Aktuale Deputetët popullorë në Bujanoc Kamberi e Beqiri presin delegacionin e Kosovës

Deputetët popullorë në Bujanoc Kamberi e Beqiri presin delegacionin e Kosovës

390
0
SHARE

Shaip Kamberi dhe Nadie Beqiri deputetë popullorë kanë  pritur delegacionin me ministrat e Kosovës të cilët po qëndrojnë për vizitë në Luginë të Preshevës.

“Në takim me ministrat e Qeverisë së Republikës së Kosovës: Meliza Haradinaj-Stublla dhe Selim Selimi”.
“Sfidat e deputetëve shqiptarë në Parlament dhe perspektivat e bashkëpunimit me institucionet e Republikës së Kosovës”.ka shkruar Kamberi.