Home MAGAZINA Dafina Zeqiri: Nuk kam bërë operacione plastike

Dafina Zeqiri: Nuk kam bërë operacione plastike

34
0
SHARE

Dafina Zeqiri, është përplasur me një pjesë të fansave të saj në rrjetin social Tëitter, pas thashethemeve se ajo ka bërë operacion plastik. Janë vërejtur ndryshime të mëdha në fytyrën e Dafinës së fundmi. Ajo thotë se është plotësisht natyrale.
Sidoqoftë, njohës të shoëbizit në Kosovë dhe fansat e këngëtares kanë reaguar duke i thënë se ajo ka bërë operim plastik. Ndryshimi i vërejtur kryesisht nga femrat, ka nxitur bukuroshen të bëjë disa postime në Tëitter, u bën thirrje vajzave të shikojnë jetën e tyre, duke mohuar se ajo ka intervenuar në mënyrë kirurgjike.

“Vajza, rrituni aman. Operime plastike në gjithë fytyrën time? Nëse do të kisha bërë diçka, do t’iu kisha treguar. Nuk është se më intereson apo diçka tjetër”. “Por, unë ju lë juve laviret të jetoni jetën tuaj të vogël, e bëni operime në tru, janë serioze apo jo? Vajzat duhet të përkrahin njëra tjetrën më shumë e të mos jenë xheloze. Nëse dikush është e bukur, ju i thuani se është e bukur. Nëse jo, atëherë heshtni”, ka shkruar Dafina në një seri postimesh në gjuhën angleze, të cilat mund t’i shihni edhe më poshtë. Reagimi i njerëzve, kryesisht femrave, ka qenë i ndryshëm. Disa prej tyre edhe kanë shfaqur fotomontazhe të këngëtares me ndryshime duke krahasuar Dafinën në të kaluarën dhe sot.

Se a ka bërë dafina operacione, vlerësojeni vet në foto
2

3

LEAVE A REPLY