Home MAGAZINA Çka po vini re te Agnesa Vuthaj? (Foto)

Çka po vini re te Agnesa Vuthaj? (Foto)

292
0
SHARE

Agnesa Vuthaj është shquar gjithnjë për pamjen e saj të kuruar e sidomos për flokët e saj të gjata.

Por, mesa duket bukuroshja kosovare ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj duke i shkurtuar flokët dhe në këtë mënyrë duke u shfaqur me një pamje të re, transmeton Telegrafi.

Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku ish missi shihet me flokë të shkurtuar, duke shëtitur nëpër rrugët e New Jerseyt.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare aktualisht gjendet në SHBA për pushime dimërore.