Home LAJME Bujanoc:Ejani në mbrëmjen festive “28 nëntori party “ (Video)

Bujanoc:Ejani në mbrëmjen festive “28 nëntori party “ (Video)

221
0
SHARE

Për nderë të 28 nëntorit ditës së flamurit në kafiterinë “NOM NOM” në Bujanoc organizohet Party e që do të mbahet të premtën më 28 nëntor me fillim nga ora 19: 30.
Në këtë festë do të merrë pjesë:SHKA “Zëri Luginës”,”Tarabuka Band” , “Dj Star”, “Dj Tony”,”Dj Protone” dhe “Fire Show”.
Festa do të filloj nga ora 19.00 në caffe bar”Nom Nom” afër shkollës së mesme “Sezai Surroi”.
Sipas organziatorëve festa do të zgjasë deri në mesnatë në mnyrë që të rinjëve nga Presehva e Bujanocit të iu mundësohet festimi i ditës së flamurit me aktivitete të ndryshme thonë organizatorët.

[youtube url=”      https://www.youtube.com/watch?v=-GtrSiegui0   ” width=”560″ height=”315″]