Home Aktuale Bujanoc: Nesër fillon turniri në futboll të vogël “Trofeu 2017” ja tabela...

Bujanoc: Nesër fillon turniri në futboll të vogël “Trofeu 2017” ja tabela e ndeshjeve

250
0
SHARE

Turniri në futboll të vogël respektivisht në “Futsal” i  organizuar nga Zyra për të rinjë në   Bujanoc  do të filloj nesër  më 20.12.2017 dhe do të zgjas deri më 30.12.2017.

Turniri do të filloj nesër nga ora 16:00 dhe do të zhvillohet në Qendrën sportive “RINIA” në Bujanoc.

Në vazhdim ju sjellim tabelën e ekipeve  do të cilët marrin pjesë në turnirin  “Trofeu 2017”./Lugina Press/