Home LAJME “Bongo” arrin 10 milionë klikime (Video)

“Bongo” arrin 10 milionë klikime (Video)

81
0
SHARE

“Bongo” kënga e re e Capital T dhe Dhurata Dorës ka kapur shifrën e dhjetë milionë klikimeve.

Kënga më e re e dyshes është lansuar më 17 qershor.

Me rastin e arritjes së dhjetë milionë klikimeve në YouTube, Capital T ka falënderuar ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

“#Bongo arrin 10 milionë shikime… Faleminderit krejtve për dashninë…”, ka shkruar ai.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=B1EFJfGWU0U” width=”560″ height=”315″]