Home MAGAZINA Bertan Asllani e provon Adrian Gaxhen

Bertan Asllani e provon Adrian Gaxhen

30
0
SHARE

Bertan Asllani është zhdukur nga skena muzikore shqiptare. Ai, synojë karriere në Turqi, por përpjekjet ishin si të dështuara.
Ndërkohë, këngëtari është rikthyer në Shkup dhe po përpiqet të rikthehet në tregun lokal.
Sipas burimeve tona, Bertani ka intensifikuar shoqërimin me këngëtarin Adrian Gaxha, I cili tashmë ka edhe studion e tij private, ku krijon këngë për vete dhe kolegët e tij.
Bertani, rëndom ka punuar me vëllaun e tij, por se tani dëshiron të provojë edhe diçka nga Gaxha.

Pra, po ri-vjen Bertan Asllani, në stilin e Adrian Gaxhes./Indeksonline/