Home LAJME Arsenal insiston për yllin e Realit

Arsenal insiston për yllin e Realit

13
0
SHARE

Arsenal kthen sërish interesimin për Iscon.

Skuadra angleze, Arsenal ka kthyer sërish interesimin për mesfushorin e Real Madridit, Isco, i cili e ka nisur shumë mirë këtë edicion.

Isco është kërkuar edhe më herët nga Arsenal, por sipas Fichajes.net shkruan se kësaj radhe ata do të ofrojnë aq sa edhe kërkon Reali.

Kujtojmë se Isco është një nga lojtarët që ka luajtur më së shumti këtë edicion, pas lëndimeve të Gareth Bale dhe James Rodriguez.

Vlera e Iscos është 60 milionë euro dhe nëse Arsenal paguan atë shumë, atëherë ai mund të largohet.