Home Aktuale Arrestohet polici nga Bujanoci për koment në Facebook për rrahjen e vëllaut...

Arrestohet polici nga Bujanoci për koment në Facebook për rrahjen e vëllaut të kryeministrit serb

184
0
SHARE

Polici Dragisha Petkoviq është ftuar në bisedë informative në stacionin policor në Kragujevc.

Petkoviq në profilin e tij në Facebook, në lajmin për rrahjen e vëllaut të kryeministrit serb, Andrej Vuçiq dhe sigurimit të tij ka shkruar “Eshtë dashur ti vrasin e jo ti rrahin” raporton Kurir.

Polici Petkoviq jeton në Kragujevc ndërsa punon në Bujanoc./Lugina Press/

1465881-fejsss