Home Aktuale Arifi:Koalicioni stabil dhe i fortë

Arifi:Koalicioni stabil dhe i fortë

139
0
SHARE

Kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi ka thënë se Koalicioni pranë komunës së Bujanocit është stabil dhe vepron shum mirë.

 

Në një emsion  direkt në RTV Spektri Kryetari  i komunës së Bujanocit Nagip Arifi ka hudhur posht zërat për lëkundje të koalicionit.

Arifi ka thënë se koalicioni është stabil dhe funksionon shum mirë. Në emision direkt  ai ka thënë se thujase  se çdo dit kanë konsultime me kreun e LPD-së Jonuz Musliu i cili është kryetar i Kuvendit Komunal të Bujanocit.Arifi ka thënë se me Musliun  bisedojnë për të mirën e qytetarëve  të  komunës së Bujanocit dhe se kooalicioni është në nivel./Lugina Press/