Home Aktuale Arifhikmeti humb vetëdijen (Foto)

Arifhikmeti humb vetëdijen (Foto)

130
0
SHARE

Xhevdet Jashari Aktori i “O sa mire”, i njohur nga publiku si Arifhikmeti, ka pasur probleme sot gjatë xhirimeve të episodit të ri.

Arifikmeti nuk po ndihej mirë, dhe kështu humbi vetëdijen me ç’rast kolegët kanë intervenuar duke e dërguar atë menjëherë në spital, raporton Indeksonline.Pas pak kohe aktori u gjend në QKUK prej nga Indeksonline ka siguruar edhe fotografitë e aktorit duke e marrë tretmanin e nevojshëm.Në një bisedë të shkurtë me një nga anëtarët e serialit “O sa mirë” kemi mësuar që Xhevdet Jashari ose Arifhikmeti tani është në gjendje të mirë, edhe pse sot nuk është në gjendje të vazhdojë xhirimet.

arifikmeti2