Home Aktuale Aksidentohet David Beckham

Aksidentohet David Beckham

238
0
SHARE

Ish anëtari i disa skuadrave të mëdha evropiane, David Beckham, ka pësuar një aksident trafiku me makinën e tij.

Beckham, në momentin e aksidentit në veturë ishte me djalin e tij, Brooklyn, të cilin kishte shkuar ta merrte pas stërvitjeve të këtij të fundit të skuadra e Arsenalit.

Sipas informacioneve të para që vijnë nga mediat angleze, për fatin e mirë të ish reprezentuesit anglez, ai dhe djali i tij, kanë shpëtuar pa lëndime