Home Aktuale Agron Rahimi sërish ndanë donacion për Klubin e Futbollit “Tërnoci”

Agron Rahimi sërish ndanë donacion për Klubin e Futbollit “Tërnoci”

306
0
SHARE

Për Klubin e Futbollit “Tërnoci” nga Tërnoci vjenë donacioni i rradhës.
Agron Rahimi nga fshati Turi i Bujanocit i cili jeton dhe vepron në mërgat sërish ndihmon këtë klub. Kësaj radhe ai dhoron dy lloje komplete me dresa të futbollit.


Agron Rahimi është aktivist i palodhshëm ai shum herë ka ndihmuar Klubin Futbollistik“Tërnoci”. /Lugina Press/