Home LAJME Adelina Berisha e bukur dhe sharmante

Adelina Berisha e bukur dhe sharmante

303
0
SHARE

Adelina Berisha është këngëtarja e njohur nga Prishtina që karrierën e filloi që në moshë të vogël.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë e bukur dhe seksi. Ajo shfaqej e grimuar më rënd por përsëri dukej e lezetshme dhe tërheqëse.

Fotografia për shumë pak kohë ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga fansat e këngëtares prishtinase.

Nga ana tjetër Adelina së fundi ka publikuar projektin e saj të ri të titulluar “Bonita”