Home 2019 Maj 18

Daily Archives: 18/05/2019

Sonte zhvillohet meçi i boksit ndërmjet Shefat Isufit dhe Billy Joe Saunders

Të shtunën prej orës 23,oo, në Angli, do të zhvillohet meçi i boksit në kategorinë super të mesme në WBO, ndërmjet tërnocasit Shefat Isufu...

Aktori i vogël gjilanas që po shkëlqen në kinematografinë europiane

Dijart Sylejmani një trembëdhjet vjeçar jeton së bashku me famljen në shtetin zviceran, pikërisht në kantonin Solothurn. Talentin e Dijartit për aktrim e verejtën...