Home 2019 Maj 8

Daily Archives: 08/05/2019

Myftiu Saqipi: Me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit priti një delegacion të...

Sot, Myftiu i Luginës së Preshevës, Nexhmedin ef. Saqipi, kryetar i Bashkësisë Islame për Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë dhe njëherit zëvendës reis i Rijasetit...