Home 2019 Prill 25

Daily Archives: 25/04/2019

Nexhmedin Ademi sqaron çështjen e organizmit të iftarit në ramazanin e vitit 2017

Dje dhe sot është duke u përmendur emri im dhe i Këshillit të Bashkësisë Islame të Kosovës në Preshevë. Bëhet fjalë për një faturë që...

Pajaziti: Për neve si APN vijë e kuqe do të jetë Stojanca Arsiq(video)

Dega e Alternativës për Ndryshim në Bujanoc në një konferencë për media ka shprehur pakënaqësitë lidhur me situatën e krijuar në komunën e Bujanocit. Arbër...

PVD: Shpenzimi i 195.200 dinarëve është për iftarin në natën e Kadrit në Preshevë,...

Partia për Veprim Demokratik përmes një komunikate për media ka pubikuar disa të dhëna për iftaret e organizuara në komunën e Preshevës duke treguar...

PVD: Komuna e Preshevës për 3 javë afro 2000 euro shpenzime në restorane?

Partia pë Veprim Demokratik në Preshevë akuzon partinë në pushtet për shpenzim të parasë publike nga kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi. Kumtesa e...