Home 2018 Qershor 28

Daily Archives: 28/06/2018

Futbollisti në kombëtren Zvicerane Admir Mehmedi u prit nga kryetari i ...

Futbollisti i njohur shqiptar Admir Mehmedi aktualisht anëtar i skuadrës gjermane Wolfsburg dhe anëtar i reprezentacionit të Zvicrës, sot u prit nga kryetrai i...

Bujanoc: Zv.ministri Hoti shpalosë projektin Nacional që ka të bëjë me garimin...

      Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport i Kosovës  Rexhep Hoti,  dhe drejtori i Departamentit të Rinisë në kuadër të kësaj Ministrie  Xhevat...

Reciprociteti shpëton Luginën e Preshevës

Shkruan: Shaip Kamberi Kosova me arsye e mbron qëndrimin se shkëmbimi i territoreve është opsion disfatist; por nuk ka arsye që në këto bisedime “finale”...

Bujanoci së shpejti me Qendër për qëndrim ditor për fëmijët me nevoja të veçanta

Falë përkushtimit të përfaqësueseve të Organizatës “Ti barabartë unë” dhe vullnetit e interesimit të Komunës së Bujanocit për të ndihmuar jetësimin e kësaj ideje,...

Bujanoci së shpejti me Qendër për qëndrim ditor për fëmijët me nevoja të veçanta

Falë përkushtimit të përfaqësueseve të Organizatës "Ti barabartë unë" dhe vullnetit e interesimit të Komunës së Bujanocit për të ndihmuar jetësimin e kësaj ideje,...

KBI e BIPBM në Bujanoc organizon turnir humanitar

NJOFTIM   KËSHILLI I BASHKËSISË ISLAME NË BUJANOC ORGANIZON TURNIR HUMANITAR NË FUTBOLL TË VOGËL KU MJETET E TUBUARA, FITUESI I TURNIRIT E KA TË DREJTËN TË I DESTINOJ TEK...