Home 2017 Nëntor 27

Daily Archives: 27/11/2017

Piktori Xhevdet Dulaj me punimin e tij uron Festën e...

Piktori dhe artisti Xhevdet Dula pëmes një punimi të tij të cilin e ka postuar në facebook ka uruar festën e flamurit 28...

Hysaj: Ishin pikë të rëndësishme, tani mendojmë vetëm për Juventusin

Dominoi lojën dhe fitoi, pavarësisht se shënoi vetëm një gol. Napoli i Elseid Hysajt është duke marshuar drejt titullit në Itali, megjithëse Interi dhe...

Enca në realizim të këngës së re

Enca Haxhia e cila ka pak kohë që ka publikuar këngën ‘Ciao’ e cila rezultoi shumë e suksesshme pas largimit nga OTR, këtë herë...

Sipas shkencës, janë dy shprehi që ju bëjnë të dukeni më të vjetër

Konsumimi i tepërt i alkoolit dhe pirja e duhanit për një kohë të gjatë janë karakteristika të njohura të një stili të pa shëndetshëm...

Apple bën gati versionin e ri të iPhone SE?

Apple, kompania e madhe amerikane e teknologjisë mendohet se është duke punuar në një përditësim të iPhone SE, model të cilin e ka lëshuar...