Home 2017 Tetor 31

Daily Archives: 31/10/2017

Ramadani: Jemi munduar t’i përfshijmë të gjithë vendbanimet në bazë të nevojës së qytetarëve(video)

    Enver Ramadani  kryeshef për inevstime dhe zhvillim në Bujanoc në një intervistë për RTV"Spektri" dhe portalin informativ Lugina Press ka thënë se jemi...