Home 2017 Korrik 27

Daily Archives: 27/07/2017

Më 30 korrik ndeshje futbollistike në mes KF”Tërnoci” dhe Mërgimtarëve

Në shenjë mikëpritjeje dhe në kuadër të ditëve të diasporës Klubi futbollistik Tërnoci më datë 30 korrik 2017,me fillim prej orës 16:00, organizon ndeshje...

Tiranë: Regjisori Valton Jakupi nga Bujanoci dekorohet me dy çmime, Blerim Hasani me...

Mbrëmë në  Tiranë  u mbajt Festivali mbarkombëtar e  ndërkombëtar" Jehona Shqiptare"  të artistëve shqiptarë  që  veprojë  në  atëdhe dhe jashtë tij në  Europë dhe Amerikë...