Home 2017 Korrik 15

Daily Archives: 15/07/2017

Pajaziti: Hallalli dhe harami janë në sipërfaqe

Kryetari i APN-së në Bujanoc Arbër Pajaziti i është përgjigjur kryetarit të PD-së Nagip Arifi lidhur me deklaratën e tij që kishte bërë në...