Home 2017 Mars 14

Daily Archives: 14/03/2017

Ndërron jetë i riu nga Tërnoci i Bujanocit Abelard Kamberi

Pas një sëmundje të gjatë dhe të rëndë ka ndërruar jetë i riu nga fshati Tërnoc  i Bujanocit , Abelard Kamberi. Ndryshe 22 vjeçari  ...