Home 2017 Mars 4

Daily Archives: 04/03/2017

Presidenti Nishani, agjenda e vizitës në Bujanoc dhe Preshevë

Qeverisjet lokale kanë filluar pregaditjet për pritjen e presidentit shqiptar z. Bujar Nishani. Ppresidenti shqiptar Bujar Nishani me 7 mars do të vizitoj Bujanocin dhe...

Diaspora e Luginës së Preshevës: Të faleminderit President Bujar Nishani!

Vizita e presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani, në Preshevë e Bujanoc, ka ngjallur një shpresë vërtet të madhe te të gjithë banorët e asaj...

Gazetari i njohur preshevar, Hebibi:Preshevë, ta puthsha ballin, po të vjen presidenti Nishani

“Presheve, ta puthsha ballin, po te vjen Presidenti kuq e zi, Shkelqesia e Tij, Z. Bujar Nishani! Mos harroni o vendas, data, 7.03.2017, po afrohet!”,...