Home 2016 Dhjetor 28

Daily Archives: 28/12/2016

Konferencë për shtyp e kryetarit të PD-së Nagip Arifi(Video)

Kryetari i Partisë Demokratike   Nagip Arifi sot ka zhvilluar  konferencë për shtyp. Më gjërësisht  ndiqeni videon më poshtë:

https://www.facebook.com/pg/Partiademokratike.org/videos/?ref=page_internal

Preshevë: Në Miratoc pastrohen deponitë ilegale, së shpejti në sistem pastrimi /foto/

Ndërmarrja publike Moravica vazhdon aksionin për pastrimit të deponive ilegale nëpër fshatra. Pas pastrimit te deponisë ilegale në fshatin Rahovicë vazhdon pastrimi i njërës nga...

Kreu i PDIU takim me përfaqësues nga Presheva, Bujanoci dhe Medvegja

Kryetari i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet z.Shpëtim Idrizi, deputetja e PDIU-së znj.Mesila Doda si edhe Kryetari i Shoqatës “Çamëria” kanë zhvilluar një takim...

Fondi i Letovicës ndan dhurata për nxënësit e ciklit të ulët në Preshevë e...

Shoqata humanitare “Fondi i Letovicës” , ka shpërndar dhurata për të gjithë nxënësit e klasëve të ulëta nëpër shkollat fillore në Preshevë e Bujanoc. Në...