Home 2016 Qershor 28

Daily Archives: 28/06/2016

Erdogan reagon pas sulmeve terroriste në Stamboll

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka dënuar fuqishëm sulmet në Aeroportin Ndërkombëtar të Stambollit. Aeroporti Ataturk ishte cak i tre sulmeve të martën në...

Ja si ndodhi shpërthimi në aeroportin Ataturk (Foto/Video)

Një shpërthim ka ndodhur pak më parë në aeroportin më të madh në Stamboll, Ataturk. Shpërthimi ndodhi në hyrje të terminalit të fluturimeve. Zyrtarët thanë...

Shpërthim në aeroportin Ataturk të Stambollit (Video)

Dy shpërthime kanë tronditur aeroportin Ataturk të Stambollit, sipas mediave turke. Sipas medieve të huaja nga këto shpërthime, disa veta kanë gjetur lëndime. Gjithashtu thuhet deri...

Erdogan: BE nuk na do se jemi muslimanë

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka deklaruar në Stamboll se BE po mendohet me ngut se çfarë do të ndodhë nëse Turqia do...

Serbia, “fshesë” policëve shqiptarë në Luginë

Ekrem Krasniqi nuk arriti as dy muaj të qëndrojë në krye të Stacionit Policor në Bujanoc, komunë kjo me shumicë shqiptare në jug të...

Kjo është gjëja e fundit që prisni të shihni të kapur për një Lamborghini...

Lamborghini që kushton afro gjysmë milion euro, nuk është aq i shpeshtë nëpër rrugë. Kur një makinë e tillë shihet duke lëvizur, të gjithë kthejnë...

Si ta përmirësoni qarkullimin e gjakut pa ilaçe?

Nëse keni qarkullim të dobët të gjakut për shkak të faktorëve si obeziteti apo diabeti, atëherë ju mund të jeni të prirë për sëmundje...

Shëroni VENAT E ZGJERUARA dhe THEMBRAT E ÇARA me këtë produkt shtëpiak

A jeni ndër ata njerëzit që përpiqeni t’i fshihni këmbët në publik për shkak të venave të zgjeruara të cilat ju bëjnë të mos...

Gjykata lëshon urdhërarrest për Vali Corleonen

Ndonëse ishte ftuar me ftesë të rregullt nga Gjykata në Gjilan, në seancën e sotme nuk është paraqitur as i akuzuari Princ Valentino Corleone...

Arsyeja e vdekjes së Bud Spencer dhe fjalët e fundit të aktorit

Giuseppe Pedersoli, djali i aktorit të famshëm Bud Spencer, ose Carlo Pedersoli, ka rrëfyer për humbjen e të atit në shtëpinë e tij, gjatë...