Home 2016 Maj 20

Daily Archives: 20/05/2016

QSA mbajti Konferencën e VI të Solidaritetit

Korpusi i Qendrës së Solidaritetit dhe Avancimit (QSA) mbajti Konferencën dyditore të gjashtën me rradhë. Gjatë datave 14-15 maj 2016, i tërë Korpusi i...