Home 2016 Maj 3

Daily Archives: 03/05/2016

BIPBM uron natën e madhe e të bekuar të Israsë e Miraxhit

Kryesia e Bashkërisë Islame për Preshevë, Bujanoc dhe Medvegje të gjithë besimtarëve dhe qytetarëve të Luginës ju uron natën e madhe e të bekuar...

Ja urimi i Nexhmedin Saqipit për pranimin e Kosovës në UEFA(Foto)

Nexhmedin Saqipi ka  uruar Kosovën për pranim në UEFA. Myftiu i BIPBM-së Nexhmedin Saqipi është shprehur i lumtur që izolimi i futbollit kosovar ka...

Xhaka “çmend” Zvicrën me këtë mesazh (FOTO)

Granit Xhakën shfrytëzoi profilin e tij zyrtarë në “Facebook”, për të uruar pranimin e Kosovës.  Pranimin e Kosovës në UEFA, e ka gëzuar edhe mesfushorin...

Musliu:Urime Kosovë(foto)

Kryetari i LPD-së njëherit dhe kryetar i KKSH Jonuz Musliu ka shprehur emocionet e tij për pranimin e Kosovës në UEFA.  

Ky është urimi i Lorik Canës për Kosovën (Foto)

Ky është urimi i Lorik Canës për Kosovën. Lorik Cana ka uruar Kosovën për pranim në UEFA. Kapiteni i Kombëtares Shqiptare është shprehur i lumtur...

Urimet vëllazërore nga Edi Rama dhe Lulzim Basha

Pranimin e Kosovës në UEFA e ka përshëndetur ngrohtësisht dhe në mënyrë të veçantë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Përmes një publikimi në rrjetin social...

Duka i lumtur për pranimin e Kosovës në UEFA

Kreu i Federatës Shqiptar të Futbollit, Armadn Duka ka uruar Kosovën për pranimin në UEFA. Kosova pranohet anëtare me të drejta të plota në organizmin...