Home 2016 Janar 26

Daily Archives: 26/01/2016

Konkretizohet bashkëpunimi mes MKRS-së dhe Luginës së Preshevës

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala ka pritur sot në takim kryetarin e Këshillit Kombëtar Shqiptar të Luginës së Preshevës, Jonuz Musliu,...