Home 2016 Janar 21

Daily Archives: 21/01/2016

Haziri: Presidenti Rugova e trasoi rrugën për shpalljen e Pavarësisë së Kosovës

Gjilan - Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, është mbajtur në akademi përkujtimore në shënim të 10-vjetorit të ndarjes nga...

Basha: Sot Tirana do të duhej ta kishte shtatoren e Rugovës

Në 10-vjetorin e vdekjes së Ibrahim Rugovës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka deklaruar se vizioni dhe vendosmëria e tij janë guri i...