Home 2016 Janar 9

Daily Archives: 09/01/2016

Regjisori Valton Jakupi takon artistët e popullit(Foto)

Regjisori Valton Jakupi së bashku me dy aktorët nga Lugina Blerim Abazi dhe Blerim Hasani kanë qëndruar në shtetin shqiptar në një vizitë zyrtare. Me...

Sonte premiera e programit ” Sofra e Luginës” në RTV”Spektri”

Sonte nga ora 20:00 do të bëhet premiera e xhirimeve të programit ” Sofra e Luginës” më këngë nga këngëtari Ridvan Saqipi nga Tërnoci.Premiera...