Home 2015 Dhjetor 3

Daily Archives: 03/12/2015

Vllasi: Kuku për ne nëse pozita e opozita nuk marrim mësime nga vizita Kerryt

Njohësi i çështjeve politike, Azem Vllasi, në një prononcim është shprehur skeptik se pnartitë në pozitë dhe opozitë do t’i marrin parasysh këshillat e...

Sali Berisha u mëshon Kurtit, Haradinajt dhe Limajt: Dilni në mal, mos gjuani bomba...

 Në fjalën e tij në Kuvend ish kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha ka komentuar edhe ngjarjet e fundit në Kosovë. Deputeti demokrat është shprehur...

Meta, vjen në Kosovë për të ndërmjetësuar në zgjidhjen e krizës

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, së bashku me dy personalitete të shquara publike, këto ditë do të vijë në Kosovë në cilësinë...

Incident në Saraj, plagoset një person

Një incident me armë zjarri ka ndodhur  mbrëmë rreth orës  23:00 në qendër të Sarajit. Raportohet se dy grupe të armatosura me kallashnikovë të...