Home 2015 Shkurt 27

Daily Archives: 27/02/2015

Ronaldo dhe The Rock, në ring për Irinën (Video)

Të gjithë e dimë se Cristiano Ronaldo u nda nga supermodelja Irina Shauk muajin e kaluar dhe që nga ajo kohë ai më nuk...

Eneda dhe Jonida Tarifa kopjojnë hitin e Beyonces (Video)

Eneda Tarifa ka publikuar së fundmi videon e këngës së saj “Together”, në bashkëpunim me kushëririn e saj, Jon Tarifa. Një këngë baladë e miksuar...

Shaqiri dëgjon kryesisht këngë shqipe (Video)

Lojtari shqiptar i Interit dhe i përfaqësueses së Zvicrës, Xherdan Shaqiri, duket se i preferon shumë këngët shqipe. Ai është i ftuari i ri i...

Shpallet thirrja publike për realizimin e praktikës profesionale për vitin 2015

Programi i praktikës profesionale i dedikohet personave të papunësuar të cilët për herë të parë aftësohen profesionalisht për profesionet të cilat i kanë fituar...