Home 2015 Janar 10

Daily Archives: 10/01/2015

Një stuhi të paparë në Austri: “Felix” shkul drunjtë dhe fluturon kulmet e shtëpive!...

Era e fortë ka arritur shpejtësinë deri në 200 kilometra në orë, mbarte me vete çdo gjë që i dilte para. Më shumë se...

Ronaldo i pakënaqur me Bale, shikoni reagimin e tij (Video)

Edhe pse Gareth Bale kontribuoi me golin e tij në fitoren e Real Madridit kundër Espanyolit (3-0), ai megjithatë u fishkëllye nga tifozët. Arsyeja ishte...

Korçë, nipi godet gjyshen me sëpatë në kokë

Një krim në familje ka ndodhur në Korçë, ku nipi ka goditur me sëpatë në kokë gjyshen e tij. Në lagjen nr.10 të Korçës, 21...

Shqiptari kërcënon policinë italiane: Do hedh në erë pallatin

I dehur dhe nën efektin e drogës, një shtetas shqiptar tentoi të përdhunonte një bashkatdhetare. Por situatat e ndodhur në Manta, në provincën e...

Skandal në Tetovë: Bastorja maqedonase përdhosë Qaben në kalendar (VIDEO)

Imami nga Tetova, Nuhi Ganiu në një ligjëratë të tij të ditës së premte, në namazin e Xhumasë, ka akuzuar dhe dënuar ashpër se...

Sahatqija: Jabllanoviqi nuk mund të arsyetohet

Nënkryetarja e LDK-së - njëherazi deputete e Kuvendit të Kosovës - Teuta Sahatqija, thotë se nuk arsyetohet ministri që nuk njeh faktet e një...

Ndodhë vetëm në Kosovë: Autobusët e postës zvicerane, nga Prishtina “udhëtojnë” për në Baden!

Një rast interesant është vënë re nga qytetari kosovaro-zviceran, B.M., i cili derisa ishte për vizitë familjare në Kosovë kishte parë një autobus të...

Kapet shqiptari duke kontrabanduar kosovar në drejtim të vendeve të BE-së

Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” kanë arritur ta arrestoj të dyshuarin mashkull shqiptar pasi që njësiti policor pas një informate ka ndaluar të...