Home 2015 Janar 2

Daily Archives: 02/01/2015

“Edi Rama” në emisionin më të shikuar serb /video/

Në emisionin me satirë “24 minuta me Zoran Kesiq” është njëri ndër emisionet më të shikuara në Serbi, si kritikë e ngjarjeve që kanë...

Jakup Krasniqit zbulon detaje të takimit në Ambasadën amerikane

Ish kryetari i Kuvendit dhe një nga udhëheqësit e Nisma për Kosovën ka zbuluar detaje të një takimi që thotë se është mbajtur në...

Lugina ka nevojë për Kosovën e Shqipërinë

Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Riza Halimi, ka deklaruar se as në vitin që lamë pas Serbia nuk ka ndryshuar në raport me...