Home 2014 Dhjetor 18

Daily Archives: 18/12/2014

Milan mund të kualifikonte në Ligën e Kampionëve

Diego Lopez, portieri i Milanit, beson se skuadra nga San Siro mund të kualifikohet në Ligën e Kampionëve. Milani mund ta përfundoj sezonin në vendin...

IBM, projekt për të luftuar kancerin e lëkurës

Kanceri i lëkurës do të përballet me “armikun” e tij më të keq: Kompjuterët hulumtues të kompanisë amerikane IBM. Ekipi hulumtues i IBM-së do...

Galaxy Note Edge i larë me ar

Telefoni Galaxy Note 4 i larë me ar nuk është për ju? Çfarë mendoni për Galaxy Note Edge? Telefoni me ekran të lakuar do...

Shurup me hala pishe për imunitet të fortë dhe mushkëri të pastra

Shurupi me hala pishe është shumë i mirë për mushkëritë, problemet me rrugët e frymëmarrjes, inflamacionin e frymëmarrjes ose bronkitin. Ai gjithashtu forcon imunitetin...

Blero: Dhurata ka probleme mendore, Chipsi ka shkelur bukën e vet

Këngëtari i suksesshëm, Blero, në një intervistë të shkurtër për Telegrafin ka komentuar rreth zhvillimeve të fundit dhe raportimeve në media se ai i...

Befason Guardiola: Shaqiri mbetet në Bayern

Pep Guardiola ka befasuar të gjithë. Strategu spanjoll ka konfirmuar se Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga skuadra gjatë afati kalimtar të janarit. Xherdan...

Marco Reus dënohet rëndë nga shteti gjerman

Futbollisti i Borussia Dortmund, Marco Reus do të duhet të paguajë një gjobë prej 540 mijë eurove, sepse ngiste makinën pa patentë. Sipas gazetës gjermane...

Delegacioni i KBI-së nga Bujanoci takon kryetarin e KKSH-së Jonuz Musliun

Një delegacion i Këshillit të Bashkësisë Islame(KBI )në Bujanoc në krye me kryetarin Bujtulla Bejtullahu kanë qëndruar sot në selinë e Këshillit Kombëtar Shqiptar...