Home 2014 Tetor

Monthly Archives: Tetor 2014

Prej sonte, Policia e Gardës patrullon territorin e Republikës së Iliridës

“Nga shtabi qendror i GRI-se njoftojme opinionin popullaten shqiptare dhe ate jo shqiptare ne territorin e Republikës se Ilirides se Garda e Rep.se Ilirides...

Halloween skandaloz në Suharekë (Video)

Rruga kryesore "Brigada 123" në Suharekë ishte pothuajse e pakalueshme mbrëmjen e sotme. Siç raporton 'Theranda Post' rreth 200 fëmijë, që ishin mbledhur, e kishin...

Pak më shum vizion

Mevlude Abdullahi Ditë për ditë kaloj në qytetin tim, në Bujanoc. Nuk shoh ndonjë gjë pozitive, që mund të ceket. Më bien në sy ca...

Gjobat dhe efekti “Platini” – Gilman Bakalli

Për shumëkënd, Platini ka hyrë në historinë e futbollit europian. Për disa si futbollist i talentuar, për disa të tjerë si një aparatçik i...

Amazon thotë se ka gabuar me çmimin e Fire Phone

Nuk duhej të ishte befasi fakti që telefoni i parë dhe i vetëm i Amazon, Fire Phone ka qenë një dështim i kompanisë amerikane,...

iPhone 6 e “rrëzon” faqen e IPKO-së

Nëse provoni të qaseni në faqen zyrtare të IPKO-së, ipko.com, momentalisht do ta keni të pamundur. Dhe siç merret vesh, shkaku për këtë është...

Pesë lëvizjet në seks me të cilat do ta kënaqni çdo mashkull

Po ju zbulojmë lëvizjet të cilat do ta kënaqin kureshtjen e tyre, do ta bëjnë temperaturën e trupit të zjarrtë dhe do t’i ofroni...

Seks i zjarrtë për net të ftohta

Mposhteni atmosferën e zymtë, të cilën e sjell moti i ftohtë, me orgazma të zjarrta, që do t’ju ngrohin dhe do t’ju bëjnë të...

Zbulohet kapsula që do të zëvendësojë injeksionin me shiringë

Shkencëtarët kanë zbuluar një kapsulë, e cila kryen të njëjtin funksionin si injeksioni me shiringë. Kapsula e mbështjellë me gjilpëra të vogla, mund të merret...

Arrin ilaçi i ri kundër kancerit, më efikasi nga të gjithë të tjerët!

Pilula revolucionare është mrekullia e vërtetë. Siç po konfirmojnë shpikësit e saj,ajo mundet në tërësi të shkatërrojë qelizat e kancerit më famëkeq deri tani. Pilula...